Bolestivé rameno - čínská medicína - NECHÁVÁTE PROBLÉM NA "NĚKDY" ? UŽÍVÁTE ČASTO LÉKY PROTI BOLESTI ?

09.01.2017 11:29

   

 Téměř každý z nás určitě zažil stav, kdy po nějakém větším fyzickém přetížení měl bolesti ramene, šíje, zad a pod.. Odpočinkem, protažením, nebo        dobrou masáží  se tento problém dá celkem rychle a dobře vyřešit. Problém však nastává, pokud bolesti ramene přetrvávají a začíná být dlouhodobě 

 omezená i hybnost paže. Pokud tento stav necháme déle bez léčby s tím, že ono to zase přejde, může dojít k tomu, že ramenem a paží za nějaký čas 

 nehneme téměř vůbec. Důvodů, proč nás rameno bolí může být mnoho. Pokud nenecháte problém přetrvávat, může vám pomoci tradiční čínská medicína.

 V běžné praxi i zánětlivé a velmi bolestivé případy, záležitosti chronické, ortopedické, neurologické se dají řešit touto cestou, ať už preventivně, nebo v akutním stavu. Pomůže např. akupunktura vhodně spojená s fytoterapií - léčba bylinami. 

Pokud je stav chronický a dlouhodobý a jedná se už o degenarativní procesy, i zde může čínská medicína zvládnout výraznou úlevu  pro klienta od největší noční i denní bolestivosti a zcela postupně vyloučit užívání velkého množství analgetik - léků na utišení bolesti. 

 

 

Kontakt

tradiční čínská medicína -rehabilitace Školská Zábřeh 13

vlsasv@seznam.cz

Školská 13
Zábřeh
789 01 budova polikliniky C

583 411 987, 733 665 352

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode