KOSMETIKA - PEDIKÚRA - MASÁŽE - ZÁBŘEH - rozšíření služeb - KATEŘINA Šašková

11.11.2014 20:41

 

 

Milí přátelé,kromě terapií čínské medicíny jsme rozšířili  pro vás služby o kosmetiku, pedikúru a masáže. Tedy péči nejen "zevnitř"/čínská medicína/,ale i navenek.Věříme, že budete spokojeni. Tyto procedury bude vykonávat nová posila - Kateřina Šašková.

Péče o nohy - je velice důletá nejen pro estetický vzhled, ale hlavně pro zdravou chůzi.Na ploskách nohou máte spoustu reflexních zón, které aniž si to uvědomujete, chůzí ovlivňujete. Tvrdé otlaky nejen že působí na tyto zóny, ale nutí nás  různě si ulevovat špatnou chůzí a pak dochází zpětně k nežádoucím účinkům na naši páteř. Dobře ošetřené nohy včetně profesionálně ostříhaných nehtů,nejen těch pěkných, ale i problematicky zarůstajících, je velice důležité nejen pro diabetiky, ale pro každého. Voňavá lázeň, a po pedikúře krátká masáž ,působí také jako skvělá relaxace.

 

Kosmetika - ošetřování akné u mladistvých, péče o pleť mladých děvčat i zralých žen, pleťové bylinné masky pro různé typy pokožky a další služby napomohou nejen 

k perfektnímu pocitu,že děláme něco pro sebe, ale i k dokonalé relaxaci např. při masáži obličeje a dekoltu. Udělejte si alespoň jeden den v měsíci na sebe

čas.

O masážích každý ví, že pomáhají uvolnit celé tělo. Jsou výborné nejen pro bolavá záda, nohy, ruce, ale  je to příjemná prevence před únavami, nebo před fyzickým přetažením určitých partií svalstva.

 

                                                                                                                                           Těšíme se na Vaši návštěvu   

Kontakt

tradiční čínská medicína -rehabilitace Školská Zábřeh 13

vlsasv@seznam.cz

Školská 13
Zábřeh
789 01 budova polikliniky C

583 411 987, 733 665 352

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode